Інтернет-магазин Хозторг Харків. Господарські товари оптом

Вітрина

Про компанію

Всім привіт! Ми невелика фірма сімейного зразка, ми працюємо самі на себе, у нас немає торгових представників, маркетологів, штату бухгалтерів та юристів. Ми самі чесно день у день виходимо на роботу та забезпечуємо потребу наших клієнтів.  Навіщо все це? 80% товарів, представлених у нас на сайті, ми беремо безпосередньо у виробників за мінімальними цінами. Ми багато років працюємо з виробниками і вони, безперечно, можуть нас відрекомендувати як надійних перевірених продавців. Майже всі 20%, що залишилися, ми беремо або у представників заводу в регіоні або в імпортерів. Поодинокі товари, які нам потрібні більше для зручності покупців (наприклад, живці на лопату чи граблі) ми купуємо чи змінюємо в інших продавців. Говоримо чесно, є деякі товари, у яких ми не перші після виробника :)

Ітак, є виробник, є його мінімальна ціна є наш невеликий відсоток і все. Немає додаткового відсотка націнки, які інші компанії платять торговим представникам, немає якихось маркетингових хитрощів, тільки чесна ціна. У нас досить великий склад, ми відкуповуємо товар в достатньому обсязі для отримання мінімальної ціни і продаємо його Вам набагато дрібнішими партіями. Ви отримуєте чудову ціну на невеликі партії товару, а ми отримуємо свій прибуток. Все чесно та прозоро. Також варто відзначити, що у нас досить великий асортимент, є з чого вибрати.

Тепер про ціни: на сайті їх дві дрібнооптова (ціна, як правило, від однієї штучки) і великооптова на соліднішу партію товару. Дрібнооптова ціна це цілком конкурентна ціна, у багатьох фірм оптова дорожче. Ну а друга ціна це взагалі чудова ціна, на нашу скромну думку.

Не вірите? Ми виробників не приховуємо у кожного товару підписано виробника. Порівняйте ціни з нашими конкурентами, зателефонуйте на завод їх контакти легко знайти в Інтернеті. Ми з Вами чесні і ми раді кожному покупцю і тому, хто без питань робить чудове замовлення і тому, хто також легко виносить нам мозок. Недоліки є у будь-якій професії. Тому коли людина спочатку скептично налаштована стає нашим постійних клієнтом, це повністю покриває той негатив, який був на перших етапах.

Так що давайте співпрацювати, ми тільки за!

Статті

08.01.2019
Немного о кормушках и поилках для домашней птицы и цыплят.
06.01.2019
О объеме поддонов для рассады.
24.10.2018
Здравствуйте, дорогие гости нашего сайта! Сегодня мы собираемся рассказать вам о вениках сорго, но мы будем говорить не о каком-то определенном виде веника (хотя и будем некоторые упоминать), а о...